3. Зведіть подібні доданки: 4m - 2n - 5m+3n ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шрэйтэр София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4m - 2n - 5m+3n ​= -m + n

Отвечает Коротенко Артем.

Відповідь:

Щоб звести подібні доданки, необхідно об'єднати всі доданки, які містять змінні m та n.

4m - 2n - 5m + 3n = (4m - 5m) + (-2n + 3n) = -m + n

Отже, після зведення подібних доданків ми отримуємо -m + n.