Купили 3,5 кг борошна по 13,2 грн за кілограм і 2 пляшки олії по 36,9 грн за пляшку. Яку здачу має

отримати покупець з купюри у 200 грн? срочноо очень надо​

Ответы на вопрос

Отвечает Малявчик Оксана.

Відповідь:

80 гривень.

Покрокове пояснення:

1) Купили 3,5 кг борошна по 13,2 грн за кілограм

13,2 × 3,5 = 46,2гривни.

2) Купили 2 пляшки олії по 36,9 грн за пляшку

36,9 × 2 = 73,8 гривень.

3) Разом 46,2 + 36,9 = 120 гривень.

З купюри у 200 грн покупець має отримати здачу у 200 - 120 = 80 гривень.