5+3x=6.(x-2) помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

5+3x=6(x-2)

5+3x=6x-12

3x-6x=-12-5

-3x=-17

дальше зроби дробом зверху 17 просто 17 без мінуса і 3 теж без мінуса. Має вийти сімнадцять третіх. 17 чисельник 3 знаменник