СКІЛЬКИ БУДЕ-(3,5×8,6)+(5,5×2,1)ПЖ ШВИДКО​


Ответы на вопрос

Отвечает Кищенко Валерия.

Ответ:

=30,1+(5,5×2,1)=30,1+11,55=41,56

Отвечает Апполонов Андрей.

Щоб вирішити цю математичну операцію, необхідно застосувати правила арифметики, зокрема додавання та віднімання чисел з плаваючою комою.

(-3.5 x 8.6) + (5.5 x 2.1) = -30.1 + 11.55 = -18.55

Отже, вираз дорівнює -18,55.