Знайдіть значення виразу 1,6 * а * 5,25 - 1,2а, якщо а = 3,04


Ответы на вопрос

Отвечает Помелова Кристина.
1,6*3,04*5,25-1,2*3,04= 25,536-3,648= 21,888