Знайди корінь рівняння 3(x - 4)=x


Ответы на вопрос

Отвечает Балданова Сарана.

Раскрыть скобки

3х-12=х

Перенесем все влево

3х-х - 12 = 0

2x - 12 = 0

x - 6 = 0

x = 6

Ответ: х = 6

Отвечает Стасенко Екатерина.

Ответ:

Відповідь на фото --- х=6 _корінь

Пошаговое объяснение:

Можна як найкращу??