Обчисли усно найзручнішим способом 5×142×20, 73×25×4, 384+92+116+8, (939+78)-239


Ответы на вопрос

Отвечает Спивак София.

Покрокове пояснення:

Потрібно згрупувати множники або доданки так , що отримати круглі числа , тобто числа які закінчуються на 0 : 10,100,1000 і т.д.

1) 5* 142* 20 = ( 5 * 20)* 142 = 100 * 142 = 14200

2) 73* 25* 4 = ( 25 * 4) * 73 = 100 * 73 = 7300

3) 384+92+116+8 = ( 384 + 116 ) + ( 92 + 8 ) = 500 + 100 = 600

4) ( 939 + 78) - 239 = ( 939 - 239) + 78 = 700 + 78 = 778