891,3 кг яблук В розклали ящики двох розмірів. В одні ящики клали по 24,2 кг яблук у кожний, а в

інші по 32,5 кг. У результаті з'ясувалося, що в усіх більших ящиках разом яблук було на 213,7 кг більше, ніж у всіх менших ящиках разом. Скільки ма- лих і скільки великих ящиків заповнили яблуками? напиши у вигляді мішаного числа​

Ответы на вопрос

Отвечает Чайковский Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)  891,3 - 213,7 = 677,6 (кг) - ябллук у ящиках якби їх було порівну по 24,2 кг;

2) 677,6 : 24,2 = 28(ящ)

3) 28 : 2 = 14 (ящ) - маленьких

4) 24,2 * 14 = 388,8 (кг) - яблук у малих ящиках

5) 891,3 - 388,8 = 522,5 (кг) яблук у великих ящиках

6) 552,5 : 32,5 = 17 (великих ящиків)

Відповідь: 17 великих ящиків і 14 маленьких ящиків