Даю 30 баллов за подробное расписание!! 4. Запиши у вигляді десяткового дробу мішане число 9

11/20 5. Знайди периметр прямокутника, площа якого дорівнює 21,32 см2, а ширина – 5,2 см. 6. З двох міст, відстань між якими 102,4 км, одночасно в одному напрямку виїхали автомобіль та мотоцикл, який їхав попереду. Автомобіль наздогнав мотоцикл через 8 год. Знайди швидкість автомобіля, якщо швидкість мотоцикла дорівнює 59,5 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Абдуали Тима.

Ответ:

4) Для перетворення мішаного числа на десятковий дріб, треба додати до цілої частини дробову частину, поділену на знаменник:

9 11/20 = 9 + 11/20 = 180/20 + 11/20 = (180+11)/20 = 191/20

Отже, 9 11/20 у вигляді десяткового дробу дорівнює 191/20.

5) Площа прямокутника дорівнює добутку його довжини на ширину: S = a * b. Тобто, якщо ширина прямокутника дорівнює 5,2 см, то довжина може бути знайдена за формулою:

S = a * b

21,32 = a * 5,2

a = 21,32 / 5,2 ≈ 4,1

Отже, довжина прямокутника дорівнює приблизно 4,1 см, і його периметр можна знайти як:

P = 2a + 2b

P = 24,1 + 25,2

P ≈ 18,6

Отже, периметр прямокутника дорівнює приблизно 18,6 см.

6)Позначимо швидкість автомобіля як v, тоді мотоцикл буде рухатись зі швидкістю 59,5 км/год.

Розглянемо відстань, яку проїхали автомобіль та мотоцикл до того, як автомобіль наздожене мотоцикл. Нехай ця відстань дорівнює х км. Тоді мотоцикл проїхав відстань х за час:

t = x/59.5 год

Автомобіль також проїхав відстань х за час:

t = (102.4 - x)/v год

За умовою задачі ці часи рівні і дорівнюють 8 год:

x/59.5 = (102.4 - x)/v = 8 год

Розв'язуючи цю систему рівнянь, маємо:

x = 237.2 км

v = (102.4 - x)/8 = 9.3 км/год

Отже, швидкість автомобіля дорівнює 9.3 км/год.

Пошаговое объяснение: