ДОЮ 50 БАЛОВ ПОМОГІТЄ Сашко від села до станції йде зі швидкістю 5 км/год, а Тарас зі швидкістю 6

км/год. Тарас дістається станції на 12 хв швидше, ніж Сашко. Визнач відстань від села до станції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жеткизгенова Зарина.

Відповідь:

Нехай відстань від села до станції дорівнює Х км.

Тоді час, який Сашко потребує, щоб дійти до станції, дорівнює X / 5 год.

А час, який Тарас потребує, щоб дійти до станції, дорівнює X / 6 год.

За умовою задачі, Тарас дістається станції на 12 хв (0,2 год) швидше, ніж Сашко:

X / 6 = (X / 5) - 0,2

Помножимо обидві частини рівняння на 30, щоб позбутися від дробів:

5X - 6X = 30 * (-0,2)

-X = -6

X = 6

Отже, відстань від села до станції дорівнює 6 км.

Покрокове пояснення:

Отвечает Дон Степан.

Ответ:

6 км

Пошаговое объяснение:

Расстояние от села до станции = х км

Время затраченное Сашей от села до станции = х/5

Время затраченное Тарасом от села до станции = х/6

12 минут = 12/60 = 1/5 часа

х/5 - х/6 = 1/5 | * 30

6х - 5х = 6

х = 6

Расстояние от села до станции = (х) = 6 км