0,5 ( - 3,2х + 6,4y) – 1,2 (3,4 y – 2y), якщо х = - 2; y = 3 Спростіть вираз і обчисліть його

значення

Ответы на вопрос

Отвечает Zubko Nataliia.

Ответ:

0,5 ( - 3,2х + 6,4y) – 1,2 (3,4 y – 2y) =

0,5 ( - 3,2*(-2) + 6,43) – 1,2 (3,4 * 3 – 23) =

0,5 (6.4 + 19.2) - 1,2 (10.2) =

0,5 (25.6) - 12.24 =

12.8 - 12.24 =

0.56

Отже, значення заданого виразу при x = -2 та y = 3 дорівнює 0.56.