спростіть вираз та обчисліть його значення 3,2(4б-3а)-2,8(б+2а),якщо а=2,б=з будь ласка дуже

потрібно

Ответы на вопрос

Отвечает Афонин Артём.

3,2 (4б - 3а) - 2,8 (б + 2а) = 12,8б - 9,6а - 2,8б - 5,6а = 10б - 15,2а

Тепер підставимо а = 2, б = 3 в цей вираз 10б - 15,2а.

10 × 3 - 15,2 × 2 = 30 - 30,4 = - (30,4 - 30) = - 0,4.