2 Діагоналі ромба дорівнють 12см і 16 см Знайти сторону ромба


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Софья.

Ответ:

10 см.

Пошаговое объяснение:

Діагоналі ромба у точці перетину діляться навпіл, тому:

AO=OC=12/2=6 см.

BO=OD=16/2=8 см.

З трикутника BOC за теоремою Піфагора: BC²=BO²+OC²=8²+6²=64+36=100.

BC=√100=10 см.