Спростити вираз і обчислити його значення: -7(3а-8)+5(6а-7),якщо а=3ПОМОГИТЕ ПЖПЖПЖ​


Ответы на вопрос

Отвечает Голик Марьяна.

-7(3а-8)+5(6а-7) = -21а+56+30а-35=9а+21=9×3+21 = 27 + 21 = 48