Довжина однієї сторони прямокутника 9 см, а площа 78,3 см². Знайти довжину другої сторони


Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Соня.

Ответ:

8,7(см)

Пошаговое объяснение:

Дано:

АВ=9см

S=78,3см²

Знайти :

Розв'язок:

S=АВ*DА ,звідси

АD=S/AB=78,3/9=8,7(см)