Із двох міст назустріч один одному виïхали автомобіль і автобус. Автомобіль їхав до зустрічі 5

годин зі швидкістю 76 км/год, а автобус рухався 4 години зі швидкістю 65км/год. Яка відстань між мiстами?

Ответы на вопрос

Отвечает Константинова Александра.

Ответ: расстояние между городами 640км

Пошаговое объяснение:

1)S1=V1*t1=76*5=380км проехал автомобиль

2)S2=V2*t2=65*4=260км проехал автобус

3)Sобщ=S1+S2=380+260=640км