Під час тушкування м'ясо втрачає 24% своєї маси. Скільки кілограмів сирого м'яса треба взяти, щоб

отримати 19 кг туш- кованого?

Ответы на вопрос

Отвечает Спичков Даник.

Відповідь:

25 кг

Покрокове пояснення:

втрачається 24% а залишається 100-24=76%
отже має залишитись 76% - 19 кг
а сирого м'яса було 100% - х кг
пропорція
х = 100*19/76 = 25 кг - це відповідь

Отвечает Здравствуй Ева.

Ответ:

25 кг

Пошаговое объяснение:

Вага сирого м'яса - 100%

Вага тушкованого м'яса :

100-24=76% від ваги сирого м'яса

Складемо пропорцію

19 кг - 76%

х кг - 100%

x= (19*100)/76 = 25 кг сирого м'яса потрібно взяти, щоб отримати 19 кг тушкованого