Дано вектори а(1;-3) і в(-2 1). Знайдіть координати вектора м=2а-6в та його абсолютну величину


Ответы на вопрос

Отвечает Кайсарова Диана.

Ответ:

Объяснение:

Координати вектора м будуть:

м = 2а - 6в = 2(1;-3) - 6(-2;1) = (2; -6) - (-12;6) = (2+12; -6-6) = (14;-12)

Абсолютна величина вектора m обчислюється за формулою:

|m| = √(x² + y²), де x і y - координати вектора m.

|m| = √(14² + (-12)²) = √(196 + 144) = √340 = 2√85

Отже, координати вектора m - (14;-12), а його абсолютна величина - 2√85.