Спростіть вираз і знайдіть значення виразу 2(0,8c-9)-(5,6c-15) якщо c=-5


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Дана.

Відповідь:

2(0.8с-9)-(5.6с-15)=1.6с-18+5.6с+15=7.2с-3=7.2*(-5)-3=-36-3=39

Покрокове пояснення: