Сума довжин усіх ребер прямокутного паралелепіпеда дорівнює 256 см. Знайди висоту паралелепіпеда,

якщо його ширина дорівнює 23 см, а довжина - 27 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Подкорытов Петр.

Ответ:

256 = 4 * (27 + 23 + рост)

Після спрощення виразу маємо:

64 = 27 + 23 + рост

Поднимите висоту на один бік и розвязуємо рівняння:

рост = 64 - 27 - 23 = 14

Отже, высота паралелепипеда дорівнює 14 см.

Пошаговое объяснение:

лучший ответ пожалуйста