За два дні лижника пройшли 32,4 км. Першого дня вони пройшли на 2,8 км більше, ніж другого. Скільки

кілометрів долали лижники кожного дня? (пажалуста решение на бумашке!)

Ответы на вопрос

Отвечает Асташин Кирилл.

Розв'язання:

Нехай Х км - лижники пройшли другого дня, тоді (х+2,8)км - першого дня. Оскільки за два дні пройшли 32,4км, то маємо рівняння:

х + (х+2,8) = 32,4

2х = 32,4 - 2,8

2х = 29,6

х = 14,8

Отже, другого дня пройшли 14,8км,а першого х+2,8=14,8+2,8=17,6 (км).

Відповідь: 17,6км та 14,8км.