Срочно!! математика,6 клас, декілька правильних відповідей чи є число (-3) коренем рівняння?

х-2=-5 х:3=1 х*7=-21 х+2=1

Ответы на вопрос

Отвечает Асмоловская Ксения.

Давайте підставимо -3 за х у кожне з цих рівнянь і перевіримо, чи стає рівність істинною.х-2=-5

-3-2=-5

-5=-5

Рівність істинна, тому -3 є коренем цього рівняння.х:3=1

(-3):3=1

-1=1

Рівність невірна, тому -3 не є коренем цього рівняння.х*7=-21

(-3)*7=-21

-21=-21

Рівність істинна, тому -3 є коренем цього рівняння.х+2=1

-3+2=1

-1=1

Рівність невірна, тому -3 не є коренем цього рівняння.Отже, з цих рівнянь -3 є коренем лише першого і третього.