Решіть будь-ласка рівняня 2×(x+10)=4x-10 дам 20 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянчук Алина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:


Отвечает Жукаускайте Инесса.

Ответ:

Почнемо з розкриття дужок:

2x + 20 = 4x - 10

Тепер перенесемо змінні на різні сторони рівності:

2x - 4x = -10 - 20

-2x = -30

Нарешті, поділимо обидві сторони на -2:

x = 15

Отже, розв'язок рівняння 2×(x+10)=4x-10 дорівнює x = 15.