у шкільній бібліотеці 20500 книжок з них 40 відсотків підручники а решту художні книги скільки

художніх книг

Ответы на вопрос

Отвечает Гиниятуллина Диана.

Відповідь:

20500:40

Покрокове пояснення:

.

Отвечает Петров Денис.

Ответ:

  1. 20500 : 100 = 205 ( кн ) – 1%
  2. 100 - 40 = 60 ( % ) – художніх книг
  3. 205 × 60 = 12300 ( кн )

Відповідь: у шкільній бібліотеці 12300 художніх книг

Пошаговое объяснение:

потрібно дізнатися скільки книг = 1%:

20500 кн : 100 % = 205 кн;

Оскільки художні книги — це решта ( від усіх сто % ) , а решта — це віднімання від більшого менше, ми віднімаємо:

100% - 40% = 60%;

тепер відомо що художні книги — це 60%, а 205 кн — це 1%:

205% ( 1% ) × 60 = 12300 кн