За три дні туристи пройшли 68 км. Другого дня вони пройшли відстань у 2 рази коротшу, ніж першого,

на 4 км довшу ніж третього. Яку відстань пройшли туристи за третій день

Ответы на вопрос

Отвечает Прилипченко Диана.

Ответ:

За перший день туристи пройшли:

х км

За другий день туристи пройшли:

(х/2) + 4 км

За третій день туристи пройшли:

68 - х - (х/2 + 4) = 34 - (3/2)х км

Необхідно знайти значення х, щоб знайти відстань, пройдену за третій день.

За три дні туристи пройшли 68 км:

х + (х/2 + 4) + (34 - (3/2)х) = 68

Розв'язуємо рівняння:

х/2 - (3/2)х = -2

-х = -4

х = 4

Отже, за перший день туристи пройшли 4 км.

За другий день туристи пройшли:

(4/2) + 4 = 6 км

За третій день туристи пройшли:

34 - (3/2)·4 = 28 км

Відповідь: туристи пройшли за третій день 28 км.