Запишіть у вигляді звичайного і десяткового дробів: 12,5 %, 33,3 %, 6,25 %, 37,5 %, 31,25 %,

112,5 %, 206,25 %. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Кокорин Артём.

Відповідь:

12,5% = 1/8 = 0,125

33,3% = 1/3 ≈ 0,333

6,25% = 1/16 = 0,0625

37,5% = 3/8 = 0,375

31,25% = 1/32 = 0,03125

112,5% = 9/8 = 1,125

206,25% = 33/16 = 2,0625

Покрокове пояснення:

Отвечает Пищевая Катерина.

Ответ:

12,5 % = 12,5 / 100 = 0,125. У вигляді звичайного дробу: 12,5/100.

33,3 % = 33,3 / 100 = 0,333. У вигляді звичайного дробу: 33,3/100.

6,25 % = 6,25 / 100 = 0,0625. У вигляді звичайного дробу: 6,25/100.

37,5 % = 37,5 / 100 = 0,375. У вигляді звичайного дробу: 37,5/100.

31,25 % = 31,25 / 100 = 0,3125. У вигляді звичайного дробу: 31,25/100.

112,5 % = 112,5 / 100 = 1,125. У вигляді звичайного дробу: 112,5/100.

206,25 % = 206,25 / 100 = 2,0625. У вигляді звичайного дробу: 206,25/100.

Пошаговое объяснение:

Щоб перевести відсотки у звичайні та десяткові дроби, треба поділити відсоток на 100.