Хто може помохти Обчислити 64000:400=


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошин Влад.

64 000 : 400=

160

640 : 4 = 160

Отвечает Курганова Диана.

Відповідь: 160

Покрокове пояснення:

64000:400=640:4=160
або

якщо ви вивчали дроби

\frac{64000}{400}=\frac{64*10*100}{4*100} =16*10=160