Значеня виразу (32,7-8,49):30-657


Ответы на вопрос

Отвечает Шурц Ярик.

Відповідь:Спочатку виконаємо операції в дужках:

(32,7-8,49) = 24,21

Потім розділимо на 30:

24,21/30 = 0,807

І віднімемо від цього числа 657:

0,807 - 657 = -656,193

Відповідь: -656,193

Отвечает Абельташева Елизавета.

Ответ:

-656,193

Пошаговое объяснение:

в скобках будет 24,21,поделив на 30 будет 0,807 и отняв 657 будет -656,193