До газетного кіоску за 3 тижні завезли 4850гозет,за 1 і 2 тиждень завезли 3375 гозет за 2і 3, 3065

гозет,Скільки завозили кожного тижня?допоможіть вирішити

Ответы на вопрос

Отвечает Голубин Степан.

Ответ:

1795,1590,1475

Пошаговое объяснение:

4850-3065=1795- 1 тиждень

3375-1785=1590- 2 тиждень

3065-1590=1475- 3 тиждень