Для приготування баношу беруть вершки, кукурудзяну крупу, бринзу зі шквар- ками у відношенні 17 : 3

: 10. Скільки треба взяти вершків та крупи, якщо брин- зи зі шкварками взяли 600 г?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нурсултан-Кызы Нурай.

Ответ:

Згідно з умовою, відношення кількості вершків до кукурудзяної крупи складає 17 : 3. Також, відношення кількості бринзи зі шкварками до суми кількості вершків та кукурудзяної крупи складає 10 : 20 або 1 : 2.

Нехай кількість бринзи зі шкварками дорівнює 10 одиницям. Тоді сумарна кількість вершків та кукурудзяної крупи складає 10 + 10 + 2 * 10 = 30 одиниць.

Звідси можна записати, що:

кількість вершків дорівнює (17 / 30) * 600 г = 340 г;

кількість кукурудзяної крупи дорівнює (3 / 30) * 600 г = 60 г.

Отже, для приготування баношу потрібно взяти 340 г вершків та 60 г кукурудзяної крупи.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Миронов Алексей.

Ответ:

340г; 60г; 200г

Пошаговое объяснение:

Сливки = 17х г

Кукурузная крупа = 3х г

Брынза со шкварками = 10х г

Всего = 600 г

17х + 3х + 10х = 600

30х = 600

х = 600 : 30

х = 20

Сливки = (17х) = 17 * 20 = 340 г

Кукурузная крупа = (3х) = 3 * 20 = 60 г

Брынза со шкварками = (10х) = 10 * 20 = 200 г

340г + 60г + 200г = 600г