8. Знайди значення виразу зручним способом: 1) (3,17 +2,98) + 5,83; 2) (4,42 +5,19) - 2,19.​


Ответы на вопрос

Отвечает Невмержицький Богдан.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Ось значення виразів зручним способом:

  1. (3,17 + 2,98) + 5,83 = 6,15 + 5,83 = 11,98
  2. (4,42 + 5,19) - 2,19 = 9,61 - 2,19 = 7,42