Математика. Запишіть, використовуючи розподільний закон множення. Перший стовпчик 6.3+6.4= 3.5+3.2

7.3+7.5= Другий стовпчик 5. (3+4)= 7.(2+6)= 4. (6+3)=​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Лиза.

Ответ:

Перший стовпчик:

6.7 = 3.7

7.3+7.5 = 7.(2+6)

Другий стовпчик:

5.7 = 4.9

7.(2+6) = 7.8