1.2. Розв'яжіть рівняння (2x + 3) - (4x-1) = 4. A) 2; Б) 0; B) 1; Г) -1.


Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Никита.

Ответ:

(2x + 3) - (4x - 1) = 4

Розкриваємо дужки:

2x + 3 - 4x + 1 = 4

Складаємо подібні доданки:

-2x + 4 = 4

Віднімаємо 4 від обох сторін рівняння:

-2x = 0

Ділимо обидві сторони на -2:

x = 0

Отже, розв'язок рівняння - це x = 0. Відповідь: Б) 0.