У баскетбольній команді 7 гравців вік трьох з них складає по 24 роки двох по 25 років одному

гравцеві 26 років і ще одному 20 років який у середньому вік гравця цієї команди

Ответы на вопрос

Отвечает Краюхина Алиса.

Щоб знайти середній вік гравця команди, необхідно знайти загальну суму років усіх гравців та розділити цю суму на загальну кількість гравців.

Загальна кількість гравців у команді - 7.

Загальна сума років:

24 + 24 + 24 + 25 + 25 + 26 + 20 = 168

Тепер розділимо загальну суму років на загальну кількість гравців:

Середній вік = 168 / 7 = 24

Отже, середній вік гравця цієї команди становить 24 роки.