Знайди периметр та площу прямокутника, сторони якого дорівнюють 5,2 см і 6 см. добоможіть будь

ласка!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гекк Влад.

Ответ:

P=2(a+b)=2(5,2+6)=2×11,2=22,4 см

S=ab=5,2×6=31,2 см²

Отвечает Кривина Екатерина.
Периметр буде (5,2+6)*2=22,4
Площа буде 5,2*6=30,2