1322 До шкільного свята діти виготовили банер з полотнища прямокутної форми й ви- тратили 16,15 дм²

тканини. По краях бане- ра вони вирішили приклеїти тасьму. Визнач, скільки дециметрів тасьми слід взяти, якщо довжина однієї зі сторін банера 4,25 дм. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ромина Софья.

Ответ:площа прямокутного банера

S=a*b= 16,15кв. дм.

b=4,15дм.

Звідси а= 16,15/4,15=3,8 дм.

Периметр банера Р= (а+в)*2= (4,15+3,8)*2=7,95* 2=15,9 дм, тесьми на банер взагалі

Пошаговое объяснение: