стороны прямоугольника имеют длину 20 см и 16см. допустим, каждую меньшую сторону увеличили на 20%,

а каждую большую сторону увеличили на 15%. найдите периметр полученного прямоугольника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрушина Даша.

Ответ:

Початкові сторони прямокутника мають довжину 20 см і 16 см.

Після збільшення меньшої сторони на 20% її нова довжина становить:

20 см + 20% від 20 см = 20 см + 0,2 * 20 см = 20 см + 4 см = 24 см

Після збільшення більшої сторони на 15% її нова довжина становить:

16 см + 15% від 16 см = 16 см + 0,15 * 16 см = 16 см + 2,4 см = 18,4 см

Отже, отриманий прямокутник має сторони довжиною 24 см і 18,4 см.

Периметр прямокутника обчислюється за формулою:

Периметр = 2 * (довжина + ширина)

Периметр = 2 * (24 см + 18,4 см) = 2 * 42,4 см = 84,8 см

Таким чином, периметр отриманого прямокутника становить 84,8 см.

( сорян. Рисунка нету )