2. Богдана купила яблучну та малинову пастилу. 4/9 від неї становила пастила з яблуком. Скільки

всього шматочків пастили купила Богдана, якщо відомо, що з яблуком було куплено 16 шматочків? ДАМ ДЕСЯТЬ БАЛОВ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Радзієвська Світлана.

Ответ:

36 кусочков пастилы всего купили

Пошаговое объяснение:

16:4/9=16*9/4=36 кусочков пастилы всего купили