10. Склади i запиши план розв'язання задачі 4 дні бібліотека видавала по 325 книжок щоденно,

потім було видано 1470 книжок. Скільки книг залишилось у бібліотеці, якщо книжковий фонд складає 6 тисяч книг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вахапова Яна.

Ответ:

1) 325 × 4 = 1300(книг) выдано за 4 дня

2) 1300 + 1470 = 2770 (книг ) было выдано всего

3) 6000 - 2770 = 3230( кинг) осталось в библиотеке