Довжина прямокутника 8,4см,а ширина на 3,2 см менша.Знайдіть площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Горбатков Тимур.

перша сторона 8.4 см

друга сторона 8.4 - 3.2 = 5.2 см

S = 8.4 × 5.2 = 43.68 см²