Середнє арифметичне двох чисел, одне з яких на 0,9 більше за інше, дорівнює 6,3. Знайди ці числа.​


Ответы на вопрос

Отвечает Козыкина Елизавета.

Ответ:

2,7;3, 6

Пошаговое объяснение:

нехай 1 число =х, тоді 2= х+0,9

х+х+0,9=6,3

2х=6,3-0,9

2х= 5,4

х=2,7

х+0,9= 3,6

____________________________

Отвечает Урванцева Ярослава.

Ответ:

................

Пошаговое объяснение:

..............