1. Яке з даних рівнянь не має коренів? A) 7x = 0 Б) 7x = 1 B) 0x = 7 T) 0x = 0 2. Укажіть корінь

рівняння 4x = 5x - 27A) 27; B)-27; B) 3; г)-3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мяделец Юлия.

Ответ:

Рівняння нижче

Пошаговое объяснение:

1. Рівняння T) 0x = 0 не має коренів, бо воно тотожно істинне для всіх значень x.

2. Рівняння 4x = 5x - 27 має корінь x = 27, бо при підстановці x = 27 отримуємо: 4 * 27 = 5 * 27 - 27, що є істинним твердженням.