(у+39)-х якщо у - х = 76


Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Анастасия.

Ответ:

Якщо у - х = 76, то для виразу (у + 39) - х ми можемо підставити значення у - х замість 76. Отже, маємо:

(у + 39) - х = (76 + 39) - х = 115 - х

Таким чином, вираз (у + 39) - х за умови у - х = 76 спрощується до 115 - х.

Отвечает Ким Рамина.
Розкриємо дужки
у+39-х=у-х+39

За умовою
у-х=76

Підставляємо


76+39=115

Ответ:115