Поїзд рухався 3 год зі швидкістю 80 км/год і 5 год зі швидкістю 90 км/год. Обчисли середню

швидкість руху поїзда

Ответы на вопрос

Отвечает Любых Дмитрий.
1. 3*80 = 240км — проїхав поїзд за 3 години
2. 5*90 = 450км — проїхав поїзд за 5 годин
3. 3+5 = 8 год — рухався поїзд
4. 240 + 450 = 690км — проїхав поїзд за 8 годин
5. 690 : 8 = 86.25 км/год — середня щвидкість поїзда