Автотурист за 1 годину здолав 30% запланованого маршруту, за другу годину- на 10% більше ніж на

першу. за третю годину - решту 111 км. Якої довжини був маршрут?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

370 км весь путь

Пошаговое объяснение:

1) 30+10=40% маршрута проехал автотурист во 2й час пути

2) 30+40=70% пути проехал автотурист в первые два часа пути

3) 100-70=30% пути проехал автотурист в 3й час пути

4) 111:30=3,7 км равен 1%

5) 3,7*100=370 км весь путь