Вопрос 8 • без ответа Виконайте завдання на чернетці, дайте вiдповідь Розкладіть на множники my +

ny - 4m - 4n Даю 20балов фаст!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Руженцева Маша.

Ответ: my + ny - 4m - 4n = y(m + n) - 4(m + n) = (y - 4)(m + n) ровно (y - 4)(m + n).

Пошаговое объяснение: