8. Один з кутiв трикутника дорівнює 60°, а два іншиться як 2 : 3. Знайдіть ці кути. сроооочнооооо ​


Ответы на вопрос

Отвечает Исламова Джамиля.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай один з кутів трикутника дорівнює 60°. Позначимо два інші кути через x та y. За умовою задачі вони відносяться як 2 : 3, тобто:

x : y = 2 : 3

Можемо записати, що x складає 2/5 від суми всіх кутів, а y складає 3/5 від суми всіх кутів. Оскільки сума всіх кутів трикутника дорівнює 180°, маємо:

x = 2/5 ⋅ 180° = 72°

y = 3/5 ⋅ 180° = 108°

Отже, два інших кути трикутника дорівнюють 72° та 108°.