За перший день фермер зібрав 120,2 т пшениці, що складає 2/9 поля. Скільки тон пшениці збере фермер

з всього поля?

Ответы на вопрос

Отвечает Семеренко Александр.

Відповідь:

540,9

Покрокове пояснення:

1) 120,2 : 2/9 = 120,2 • 9/2 = 60,1 • 9/1 = 540,9 (т) пшениці збере з всього поля.

Відповідь; 540,9 т пшениці збере фермер з всього поля.