Знайди об'єм куба ,ребро якого дорівнює 5 дм .. Срочноооо!


Ответы на вопрос

Отвечает Мороз Инна.

Ответ:125 дм³.

Пошаговое объяснение:

a = 5 дм.

V - ? дм³.

V = a³ = 5³ = 5 * 5 * 5 = 25 * 5 = 125 дм³.

Отвечает Костикина Ангелина.

Відповідь: 5^{3} =5х5х5=25х5=125дм.^{3}

Покрокове пояснення: Формула об'єма куба

V=a^{3}