За 3 ручки і 5 олівців заплатили 13грн 70коп скільки коштуе одна ручка якщо олівець дешевшийвід

ручки на 1грн 10коп?

Ответы на вопрос

Отвечает Белемец Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1грн 10коп=110коп або 1 ,10грн

13грн 70коп=1370коп або 13,70грн

Складємо рівняння, де:

х грн - вартість олівця;

(х+1,10) грн- вартість ручки

3(х+1,10)+5х=13,70

3х+3,30+5х=13,70

8х=13,70-3,30

8х=10,40

х=10,40:8

х=1,30грн або 1грн 30 коп - коштує олівець

х+1,10=1,30+1,10=2,40 (грн) або 2грн 40 коп - коштує ручка